Cпеціальність хімія

Глобал Фріланс успішно співпрацює з кращими студентами і випускниками, досвідченими викладачами, аспірантами, науковцями - хіміками провідних ВНЗ України. Ми постійно розширюємо базу співробітників і раді запропонувати віддалену роботу для хіміків практично всіх спеціалізацій.

Почни заробляти, застосовуючи свої знання за фахом, разом з нами. Заробляй своїм розумом! У нас відкриті вакансії для хіміків фрілансерів наступних напрямків:

Популярні напрямки хімії

  • Загальна хімія
  • Неорганічна хімія
  • Органічна хімія
  • Фізична хімія

Співпрацюючи з нами, ти можеш самостійно контролювати і визначати ступінь своєї зайнятості, успішно поєднуючи пропоновану нами роботу з основним видом діяльності, навчанням, хобі. Достатньо лише спробувати - зробити перше завдання, щоб переконатися в її зручності та гідному заробітку.

Приклади завдань з хімії

Ознайомитися з прикладами завдань можна просто зараз:

  • Неорганічна хімія (робота з рівняннями реакцій, аналіз структур і властивостей координаційних комплексів, тестові завдання, пов'язані із властивостями хімічних елементів та різноманітних неорганічних сполук);
  • Органічна хімія (тестові завдання і доповіді, пов'язані зі структурою номенклатурою і властивостями сполук різних класів органічних молекул; робота з рівняннями реакцій - механізм, продукти і умови реакцій; лабораторні роботи, що стосуються аналізу спектрів (ІЧ, ЯМР) органічних сполук);
  • Фізична хімія (тестові завдання і обчислення в галузі електрохімічних процесів, фізико-хімічних властивостей речовин, термодинаміки хімічних реакцій).

Зареєструйся прямо зараз, пройди кваліфікаційний тест (приклад тесту) і почни заробляти гроші, займаючись улюбленою справою в зручний час. Ми будемо раді плідному співробітництву! Вакансії для хіміків відкриті завжди!

Global Freelance © 2024
v.1.0.420