GlobalFreelance.ua
можливість достойно заробляти власним розумом

Почати працювати – просто!

Все, що тобі потрібно зробити, щоб приступити до цієї фріланс роботи вдома - це заповнити форму реєстрації і пройти кваліфікаційний тест.

Ми вирішили поміняти звичні уявлення про спосіб заробляти достойно. Декілька останніх років ми працювали над створенням якісно нової, сучасної, зручної, дружньої і справедливої схеми зайнятості. Тепер не має значення, скільки тобі років і якої ти статі, в якому місті знаходишся, чи є у тебе диплом, одягаєш ти краватку або потерті джинси... Незалежно від цього ти можеш заробляти власним розумом.

З нами у тебе буде можливість виконувати різні завдання у зручний час, без відриву від навчання або основного місця роботи, не виходячи з дому. Ти зможеш планувати власне завантаження, підбирати проекти відповідного рівня складності та терміновості, більше того – самостійно встановлювати розмір своєї винагороди! Головна вимога - це ваші знання за фахом, а також володіння англійською мовою.

Останні завдання Оцінено Оплачено Строк
Геометрія US $12 26 хвилин тому 7 днів
Математика US $22 30 хвилин тому 4 дні
Математика GB $18 3 години тому 8 днів
Математика GB $18 3 години тому 8 днів
Статистика та теорія ймовірностей AU $26 4 години тому 21 годину
Excel US $11 5 годин тому 5 годин
Фізика US $10 6 годин тому 38 годин
Статистика та теорія ймовірностей CA $49 8 годин тому 16 годин
C++ US $25 9 годин тому 2 дні
Алгебра US $2 10 годин тому 17 годин

Це чудова онлайн робота для всіх, хто бажає застосовувати свої знання на практиці і таким чином отримувати додатковий дохід.

Студенти, аспіранти, молоді фахівці, учителі шкіл і гімназій, репетитори, наукові співробітники, викладачі, професіонали - приєднуйтесь! Зареєструйтесь та заробляйте власним розумом!

Бажаємо вам успіхів.