GlobalFreelance.ua
можливість достойно заробляти власним розумом

Почати працювати – просто!

Все, що тобі потрібно зробити, щоб приступити до цієї фріланс роботи вдома - це заповнити форму реєстрації і пройти кваліфікаційний тест.

Ми вирішили поміняти звичні уявлення про спосіб заробляти достойно. Декілька останніх років ми працювали над створенням якісно нової, сучасної, зручної, дружньої і справедливої схеми зайнятості. Тепер не має значення, скільки тобі років і якої ти статі, в якому місті знаходишся, чи є у тебе диплом, одягаєш ти краватку або потерті джинси... Незалежно від цього ти можеш заробляти власним розумом.

З нами у тебе буде можливість виконувати різні завдання у зручний час, без відриву від навчання або основного місця роботи, не виходячи з дому. Ти зможеш планувати власне завантаження, підбирати проекти відповідного рівня складності та терміновості, більше того – самостійно встановлювати розмір своєї винагороди! Головна вимога - це ваші знання за фахом, а також володіння англійською мовою.

Останні завдання Оцінено Оплачено Строк
Java | JSP | JSF QA $25 9 хвилин тому 33 години
Java | JSP | JSF QA $15 15 хвилин тому 3 дні
Java | JSP | JSF QA $15 15 хвилин тому 3 дні
C++ US $29 1 годину тому 2 дні
Дійсний аналіз US $8 3 години тому 3 дні
Менеджмент MT $32 8 годин тому 13 годин
Комплексний аналіз AU $25 9 годин тому 2 дні
Статистика та теорія ймовірностей QA $34 10 годин тому 19 годин
Філософія US $40 10 годин тому 5 днів
Статистика та теорія ймовірностей NZ $35 10 годин тому 2 дні

Це чудова онлайн робота для всіх, хто бажає застосовувати свої знання на практиці і таким чином отримувати додатковий дохід.

Студенти, аспіранти, молоді фахівці, учителі шкіл і гімназій, репетитори, наукові співробітники, викладачі, професіонали - приєднуйтесь! Зареєструйтесь та заробляйте власним розумом!

Бажаємо вам успіхів.