GlobalFreelance.ua
можливість достойно заробляти власним розумом

Почати працювати – просто!

Все, що тобі потрібно зробити, щоб приступити до цієї фріланс роботи вдома - це заповнити форму реєстрації і пройти кваліфікаційний тест.

Ми вирішили поміняти звичні уявлення про спосіб заробляти достойно. Декілька останніх років ми працювали над створенням якісно нової, сучасної, зручної, дружньої і справедливої схеми зайнятості. Тепер не має значення, скільки тобі років і якої ти статі, в якому місті знаходишся, чи є у тебе диплом, одягаєш ти краватку або потерті джинси... Незалежно від цього ти можеш заробляти власним розумом.

З нами у тебе буде можливість виконувати різні завдання у зручний час, без відриву від навчання або основного місця роботи, не виходячи з дому. Ти зможеш планувати власне завантаження, підбирати проекти відповідного рівня складності та терміновості, більше того – самостійно встановлювати розмір своєї винагороди! Головна вимога - це ваші знання за фахом, а також володіння англійською мовою.

Останні завдання Оцінено Оплачено Строк
Android GB $250 34 хвилини тому 3 дні
Мікроекономіка US $10 1 годину тому 7 годин
Математичний аналіз TR $8 3 години тому 3 дні
Статистика та теорія ймовірностей CA $14 4 години тому 35 годин
C++ US $50 4 години тому 34 години
MatLAB | Mathematica | MathCAD | Maple GB $85 5 годин тому 4 дні
C US $15 6 годин тому 7 годин
C# US $25 7 годин тому 14 годин
Статистика та теорія ймовірностей US $34 9 годин тому 25 годин
C US $40 10 годин тому 26 годин

Це чудова онлайн робота для всіх, хто бажає застосовувати свої знання на практиці і таким чином отримувати додатковий дохід.

Студенти, аспіранти, молоді фахівці, учителі шкіл і гімназій, репетитори, наукові співробітники, викладачі, професіонали - приєднуйтесь! Зареєструйтесь та заробляйте власним розумом!

Бажаємо вам успіхів.