• ТОП фрiлансери

  вересень 2015
 • 1. Перше мiсце

  $871
 • 2. Друге мiсце

  $563
 • 3. Третє мiсце

  $557
 • Середній дохід

  $113

GlobalFreelance.ua
нова філософія організації праці

Почати працювати – просто!

Все, що тобі потрібно зробити, щоб приступити до цієї фріланс роботи вдома - це заповнити форму реєстрації і пройти короткий кваліфікаційний тест для підтвердження рівня знань в обраній сфері і володіння англійською мовою.

Ти знаходишся на головній сторінці GlobalFreelance.ua, і ми схильні думати - це не випадковість. GlobalFreelance заслужено користується довірою клієнтів у всьому світі, одночасно будучи роботодавцем для сотень студентів, аспірантів, викладачів України та СНД. Коли ти дочитаєш до кінця, то зрозумієш, що GlobalFreelance.ua – це не просто один з новоспечених онлайн-проектів, яким немає ліку. GlobalFreelance.ua - це нова філософія роботи, новий підхід до організації зайнятості, що відповідає вимогам часу і який повинен торкнутися і тебе.

Спробуй уявити наскільки недосконалою є звична нам система організації праці багатьох сотень тисяч людей. Чого тільки варта щоденна поїздка на роботу і назад у величезному мегаполісі. День у день години дорогоцінного часу витрачаються даремно тільки для того, щоб дістатися до місця роботи переповненим транспортом. Напружені відносини з керівником можуть стати причиною застою в кар'єрному зростанні, особливості колективу або робочого місця можуть створити дискомфорт, що заважає продуктивній праці. Жорсткий робочий графік виключає можливість вирішення елементарних особистих питань, викликає хронічну втому.

Особливо жалюгідні справи з молодими фахівцями, які тільки починають свій трудовий шлях. Не секрет, що більшість студентів починає працювати ще під час навчання. Необхідність повної зайнятості, відсутність досвіду роблять їх вкрай неконкурентоздатними на ринку праці. Як результат – їх зайнятість далека від спеціальності, не приносить радості, не розвиває корисних навичок, та й взагалі викликає великі сумніви у всіх відношеннях, в тому числі і щодо розміру винагороди. Не кажучи вже про те, що така «робота» аж ніяк не сприяє навчальному процесу.

GlobalFreelance.ua
можливість достойно заробляти власним розумом

Ми вирішили поміняти звичні уявлення про спосіб заробляти достойно. Декілька останніх років ми працювали над створенням якісно нової, сучасної, зручної, дружньої і справедливої схеми зайнятості людей, чиї знання та інтелект достатні для того, щоб бути в ній задіяними. Тепер не має значення, скільки тобі років і якої ти статі, в якому місті України чи за її межами знаходишся, чи є у тебе диплом, одягаєш ти краватку або потерті джинси... Незалежно від усього цього ти можеш заробляти власним розумом.

З нами у тебе буде можливість виконувати різні академічні завдання у зручний для тебе час, без відриву від навчання або основного місця роботи, не виходячи з дому. Ти зможеш планувати власне завантаження, підбирати завдання відповідного рівня складності та терміновості, більше того – самостійно встановлювати розмір своєї винагороди! Вся робота повністю автоматизована та винесена до мережі Інтернет.

Це чудова робота для всіх, хто бажає застосовувати свої знання на практиці і таким чином отримувати додатковий заробіток.

Почати працювати - просто! Для того щоб розпочати працювати – тобі необхідно заповнити форму реєстрації та пройти короткий кваліфікаційний тест для підтвердження твого рівня знань та володіння англійською мовою.

Студенти, аспіранти, молоді фахівці, учителі шкіл і гімназій, наукові співробітники старші і молодші, викладачі, професіонали - приєднуйтесь! Зареєструйтесь та заробляйте власним розумом!

Бажаємо вам успіхів.